Apie mus

Gediminas Ivanauskas „Ivanule“

  • Lenktyninkas Gediminas Ivanauskas dalyvauja drifto ir ralio varžybose.
  • Pro lygos pilotas, važiuojantis rūgščiai 
  • Palaipsniui gerinantis savo rezultatus, pripažintas Europoje ir Ukrainos čempionato prizininkas, garsinantis Lietuvos vardą užsienio šalyse.
  • Gyvenime verslininkas, bet laisvalaikiu skiriantis daug dėmesio autosportui ir jaunų pilotų ugdymui.
  • Charizmatiška asmenybė.
  • Bandantis išmokti greičiau važiuoti

Bolidas: Nissan 180sx S13

Pagamintas Japonijoje ir šiai rinkai gamyba buvo pratęsta iki 1997metų – būtent šių metų yra Gedimino Ivanausko „Ivanule“ Nissan 180sx S13.

Variklio skyrius: šiuo metu yra 2JZ GE variklis, kuris buvo kapitališkai perrinktas.

Kaltiniai stūmokliai, švaistikliai, titaniniai kakleliai užtikrina daugiau nei 850 AG (variklio resursas yra paruoštas 1000 AG, bet tokio galingumo dar neprireikė).

Blokas perdarytas ir padaryti papildomi purkštukai, kad užtikrintų gerą tepimą prie didelių apkrovų, o važiuojant šonu yra ACUSUMP sistema ir karterio varteliai, kad variklis „nebadautų“ dėl tepalo trūkumo. 2000cc purkštukai užpurškia reikiamą kiekį E85 tipo kuro, nes lenktynių rėžimu per 10 min. važiavimo galima suvartoti 10 ltr kuro.

Kad variklis būtų pakankamai aštrus, reikalinga gerai kvėpuojanti ir tvirta galva, tarpinės ir varžtai parinkti gerokai tvirtesni, kad galima būtų važiuoti ilgai ir saugiai.

Spyruoklės, velenėliai, žvaigždės – viskas yra „performance“, kad variklis galėtų suktis 8000rpms, o kai reikia ir 8500rpms.

Variklis padabintas dviem Lietuvoje pagamintais oro paėmimo ir išmetimo kolektoriais, bei lietuviška turbina iš „Turbosystems“. Bolide sumontuoti 2 dideli „westgate“ dėl geros slėgio kontrolės ir užtikrinamas didelis kiekis liepsnų po dugnu. Tokiu būdu visus šiuos procesus kontroliuoja EMU black kompiuteris. Variklis yra pakankamai aštrus ir 3,0 6 cilindrų jegainė veikia patikimai, nesukeldama problemų per varžybas.

Pakaba: panaudoti išdirbti sprendimai iš „Wisefab“ kompanijos, priekyje versija 2 su vairo kolonėlės perkėlimo plokštele. Taip pat nauja vairo kolonėle.

Amortizatoriai naudojami „Part shop max“je su 5 kg spyruoklėmis. Tai užtikrina gerą sukibimą ir minkštumą (esant poreikiui galime reguliuoti pakabos kietumą varžybų metu).

Kuro sistema: 2 BOSCH kuro siurbliai su slėgio reguliatoriumi ir 50ltr ATL kuro baku, kuris įdėtas į dėžę pagal FIA reikalavimus.

Saugumas: saugumui užtikrinti yra sumontuoti lietuviški saugos lankai, kurie atitinka aukščiausius FIA reikalavimus.

Taip pat gaisro gesinimo sistema su 5 purkštukais, išdėliotais variklio, vairuotojo ir kuro sistemų vietose.

Pasiekimai

  • 2023 m 4 vieta ralio sprinto varžybose SG3 klasėje
  • 2020 m. 3 vieta bendroje įskaitoje PRO lygoje Lietuvos drifto čempionate;
  • 2019 m. čempionas Ukrainos drifto federacijos UDF;
  • 2018 m. debiutas Baltarusijoje.