Pinigų grąžinimo sąlygos

Prekių grąžinimo taisyklės. Prekes galite gražinti per 14 dienų. Norint grąžinti prekes, jūsų prekė turi būti nenaudota ir tokios pat būklės, kokią gavote. Ji taip pat turi būti originalioje pakuotėje.

Grąžinimas netaikomos kelių rūšių prekėms: greitai gendančios prekės, tokios kaip maistas, gėlės, laikraščiai ar žurnalai, negali būti grąžintos. Mes taip pat nepriimame intymių prekių, higienos reikmenų, pavojingų medžiagų, degių skysčių ar dujų.

Papildomos negrąžinamos prekės: dovanų kuponai.

Norint grąžinti prekę būtinas pirkimo kvitas ar kitas pirkimo įrodymas. Prašome nesiųsti pirkinio atgal gamintojui.

Pinigai už prekes nebus grąžinti jei prekė nebus originalios būklės, sugadinta arba trūks dalių dėl priežasčių, kurios nebuvo susijusios su mūsų klaida. Taip pat pinigai nebus grąžinti, jei prekė bus grąžinta po 14 dienų, nuo įsigijimo.

Pinigų gražinimas taisyklės

Kai jūsų grąžinimas bus gautas ir apžiūrėtas, atsiųsime jums el. Laišką, kuriame pranešime, kad gavome jūsų grąžintą prekę. Mes taip pat informuosime jus apie jūsų grąžinimo patvirtinimą ar atmetimą.

Patvirtinus, jog prekė tinkama grąžinti, pinigai jums bus grąžinti į sąskaitą, iš kurios buvo apmokėta už prekes. Apmokėjimas bus įvykdytas per kelias darbo dienas.

Pasigedus pinigų grąžinimo (jei taikoma)

Jei dar negavote pinigų už grąžintas prekes, pirmiausia dar kartą patikrinkite savo banko sąskaitą.

Tada susisiekite su įmone, kurioje jums buvo išduota kreditinė kortelė. Gali praeiti šiek tiek laiko, kol jūsų grąžinimas bus oficialiai patvirtintas ir paskelbtas.

Kitame žingsnyje susisiekite su savo banku. Retkarčiais grąžinimo procesai gali užtrukti laiko.

Jei visa tai atlikote ir vis dar negavote grąžinamosios išmokos, susisiekite su mumis el. Paštu aligrigorenko@gmail.com.

Parduodamos prekės

Grąžinti gali tik įprastos kainos daiktus. Grąžinti išpardavimo metu nupirkto daikto deja negalima.

Prekių pakeitimo taisyklės.

Prekes keičiame tik tuo atveju, jei jie yra sugedę ar pažeisti. Jei jums reikia pakeisti ją į tą pačią

prekę, atsiųskite mums el. Laišką adresu aligrigorenko@gmail.com ir išsiųskite savo prekę adresu:

A. Jakšto g. 8, Vilnius, Lietuva.

Dovanos

Jei prekė buvo pažymėta kaip dovana, kai ją įsigijote ir išsiųsta tiesiogiai jums, grąžinus šią prekę jums bus suteiktas kreditas, už kurį galėsite išsirinkti tokios pačios vertės dovaną. Kai grąžinsite prekę, dovanų čekis jums bus išsiųstas el. paštu.

Jei prekė nebuvo pažymėta kaip dovana, kai ji buvo nupirkta, arba jei dovaną įteikęs asmuo iš pradžių nusiuntė dovaną sau, kad galėtų padovanoti ją kitam asmeniui, pinigai bus gražinti dovanos teikėjui.

Norėdami grąžinti prekę, turite ją nusiųsti adresu: A. Jakšto g. 8, Vilnius, Lietuva. Siuntimo išlaidų mes nekompensuojame.

Priklausomai nuo to, kur gyvenate, laikas, per kurį jus pasieks pakeistas produktas, gali keistis.

Grąžinant prekes, kurių vertė yra didesnė nei 75 eur., siūlome įsigyti papildomą draudimą ar siuntos sekimo paslaugą, kadangi mes negarantuojame, jog gausime prekę.